nl
en
fr
Forgot your password?

« Terug

DA Paracetamol 120 mg kids chew

DA kinderparacetamol 120 mg, kauwtabletten

Algemeen

Artikelnr.: 932757
Merk: DA
Omschrijving: Paracetamol 120 mg kids chew
Inhoud: 60 kauwtabletten
Advies verkoopprijs: € 1.45
BTW: L (9%)
Bijsluiter: P

Logistieke gegevens

Artikelgroep: Pijn algemeen
EAN code: 8728400048607
RVG nummer: 121097
Min. bestelhoev.: 1
Beschikbaarheid: 6
Klantkorting?: nee
Leverbaar vanaf:
Benodigde licentie(s): DA-PL

Leverancier

Artnr. leverancier: 1903475
Naam: NDS / DA Huismerk
Telefoonnummer: 0384697200
Website: da.nl
Foto

DA kinderparacetamol 120 mg, kauwtabletten

Geneesmiddel RVG 121097=19255 AV

DA kinderparacetamol 120 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en
koortsverlagende geneesmiddelen.

DA kinderparacetamol 120 mg wordt gebruikt bij

- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- hoofdpijn
- kiespijn
- zenuwpijn
- spierpijn

Samenstelling
Werkzame stof: Een kauwtablet bevat 120 mg paracetamol.
Hulpstoffen: LACTOSE, ethylcellulose, mannitol, natriumsaccharine, pepermuntolie en magnesiumstearaat.

Dosering
De dosering moet gebaseerd worden op het lichaamsgewicht. Het minste aantal doseringen per 24 uur is bestemd voor de lichtste kinderen in de aangegeven gewichtsgroep.
Kinderen van 5,5-10 kg (3-12 maanden): een halve (½) kauwtablet per keer; maximaal 4 tot 6 maal (240-360 mg) per 24 uur.
Kinderen van 10-17 kg (1-4 jaar): één kauwtablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal (480-720 mg) per 24 uur.
Kinderen van 17-22 kg (4-6 jaar): anderhalve (1½) kauwtablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal (720 mg-1.080 mg) per 24 uur.
Kinderen van 22-30 kg (6-9 jaar): twee kauwtabletten per keer, maximaal 4 tot 6 maal (960 mg-1.440 mg) per 24 uur.

Aanwijzingen voor het gebruik
 

Gebruik dit middel zo kort mogelijk; voor kinderen jonger dan 4 jaar wordt toediening gedurende meer dan 2 dagen afgeraden

- Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
- De aangegeven maximale dosering niet overschrijden.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald
worden volgens aangegeven doseringsschema.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of als de pijn en/of koorts erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Vergunninghouder
Nederlandse Drogisterij Services B.V.
Benjamin Franklinstraat 2
8013 NC Zwolle
Nederland